Aicinājums palīdzēt Baznīcu nakts organizēšanā

Ievietots: 13.01.2014 / LBDS ziņas

Baznīcu nakts iniciatīvas grupa aicina pievienoties brīvprātīgos palīgus, kurus uzrunā Baznīcu nakts ideja, un kas sirdī jūt, ka vēlas palīdzēt pasākumam labi izdoties. Ir vēlama pieredze pasākumu organizēšanā draudzē vai ārpus tās.

2014. gada 6. jūnija vakarā Rīgā pirmo reizi notiks Baznīcu nakts – ekumenisks notikums, kas šā gadsimta sākumā aizsākās vairākās Rietumeiropas valstīs. Piektdienas 6. jūnija vakarā no plkst. 18 līdz pat pusnaktij cilvēki būs aicināti ienākt atvērtajos dievnamos un saņemt garīgu pacilājumu, iepazīstot baznīcu māksliniecisko un kultūrvēsturiski nozīmīgo mantojumu – arhitektūru, mūziku, mākslu un vēsturi. Ikviens būs aicināts apjaust, ko dievnamā, kur kādreiz varbūt nākusi vecmāmiņa un vectētiņš, var atrast un saņemt kā stiprinājumu savai dzīvei šodien – ticību, mieru, sapratni un tuvākā mīlestību. Baznīcu nakts ieceri atbalsta Latvijas tradicionālo kristīgo konfesiju vadītāji.

Lai saņemtu papildu informāciju par kalpošanu Baznīcu nakts organizatoru komandā un darāmo, iniciatīvas grupa aicina interesentus sazināties ar Jurģi Klotiņu (jurgis.klotins@gmail.com, tālr. 29182954) vai Sintiju Sproģi (sproge.sintija@gmail.com, tālr. 29122606). Iniciatīvas grupas pārstāvji arī ielūdz uz kopīgām ekumeniskām lūgšanām, kas notiek katru otrdienu plkst. 19.00 Marijas ielā 16-119, kā arī aicina ticīgos iekļaut Baznīcu nakts norisi savās aizlūgšanās, lai tā pagodina Dievu un kalpo cilvēkiem par svētību.

Vairāk par Baznīcu nakts norisi ikviens ir aicināts uzzināt pasākuma pagaidu vietnē www.baznicunakts.blogspot.com. Tur ir pieejama arī informācija par iespējām ziedot pasākuma norisei.

Jurģis Klotiņš
Baznīcu nakts iniciatīvas grupas vadītājs

← Citi raksti