Abonē!

Ievietots: 28.11.2018 / LBDS ziņas

Baptistu Vēstnesis  -

Lai stiprinātu cits citu – pārdomas par katra mēneša tēmu, intervijas, liecības, Savienības notikumu apraksti.

Lai rosinātu uz mīlestību un labiem darbiem  – svētrunas, izglītojoši raksti, notikumu apraksti un informācija par plānotajiem notikumiem draudzēs un Savienības darba nozarēs.

Lai aizlūgtu cits par citu – Bībeles lasīšanas un draudžu aizlūgšanu kalendārs.

Aicinām abonēt un izplatīt draudzēs, kā arī abonēt personīgi, lai izdzīvotu kopības svētību – esot cits citam par stiprinājumu, rosinot uz mīlestību un labiem darbiem, aizlūdzot cits par citu un apzinoties sevi kādu daļu no lielākas Dieva ģimenes. Baptistu Vēstnesis – vienmēr par aktuālo, izceļot nozīmīgo un iezīmējot ceļu uz vienotību. 2019. gadā Baptistu Vēstnesis būs biezāks nekā līdz šim un iznāks 6 reizes gadā.

Abonēšana – www.ej.uz/BaptistuVestnesis2019
Informācija – kanceleja@lbds.lv; 20390979

Viena gada abonementa cena

līdz 15. janvārim

individuāli - 10 eur

draudzēm - 7 eur

pēc 15. janvāra

individuāli  - 12 eur

draudzēm - 10 eur

LABAS ZIŅAS BĒRNIEM

Katru gadu dodamies 940 miljonus kilometru garā ceļojumā (tieši tik garš ir Zemes ceļš apkārt Saulei gada garumā). Ceļojuma laikā parasti rodas daudz un dažādi jautājumi. 2018. gadā “Labas Ziņas bērniem” palīdzēja meklēt atbildes uz dažiem no tiem, piemēram, - Kāda Dievam adrese? Kāpēc Dievs radījis ērces un odus? Vai Dievs ir latvietis? Turpināsim arī 2019. gadā – katrā numurā meklējot atbildi uz citu jautājumu.
“Labas Ziņas bērniem” ģimeņu un draudžu pastkastītēs pastnieks ieliks 6 reizes gadā. Katru reizi izdevumā atradīsiet bērnu, eksperta un Bībeles atbildes uz numura jautājumu, komiksu, opīša vēstuli, plakātu, Bībeles stāstu, uzdevumus, mīklas, spēles, ieteikumus sarunām ģimenes lokā. Šogad katrā numurā lasītāji iepazīsies ne tikai ar kādu personību kristīgās baznīcas vēsturē, bet būs arī intervijas ar interesantiem cilvēkiem.
“Labas Ziņas bērniem” – tas ir ne vien gaidīts pārsteigums pašu pastkastītē, bet arī lieliska dāvana, lai visa gada garumā iepriecinātu savus draugus, kaimiņus vai kādu skolu, bibliotēku, dienas centru.

Abonēšana – www.ej.uz/LZB2019
Informācija – sa@lbds.lv; 26091697, 29110770

Viena gada abonementa cena

līdz 20. decembrim

10 eur Latvijā

15 eur ārzemēs

pēc 20. decembra

12 eur Latvijā

17 eur ārzemēs

Sieviešu kalpošanas apvienības veidots žurnāls sievietēm “Padod tālāk” iznāk 4 reizes gadā – martā, jūnijā, septembrī un decembrī. Žurnāls tiek veidots tā, lai caur citu cilvēku dzīvesstāstiem, atklātām liecībām un izglītojošiem rakstiem mudinātu lasītājas meklēt spēku un piepildījumu attiecībās ar Jēzu, kā arī iedvesmotu un iedrošinātu tās sievietes, kuras iet cauri dažādiem dzīves pārbaudījumiem. Protams, kā jau sieviešu žurnālā, neiztikt arī bez ļoti praktiskām tēmām, kas ir aktuālas ikvienai sievietei - viegli pagatavojamas ēdienu receptes, idejas ceļojumiem, mājas dekorēšanai, piemērota apģērba izvēlei un vēl daudz kas cits.

Abonē sev un uzdāvini citiem! Lai optimizētu piegādes un loģistikas jautājumus, arī turpmāk priecāsimies par kopīgiem pasūtījumiem no draudzes.

Abonēšana – www.ej.uz/PadodTalak2019
Informācija – 29384007, www.padodtalak.lv

Viena gada abonementa cena

līdz 31. janvārim - 8 eur

pēc 31. janvāra - 10 eur

 

← Citi raksti