Lieldienas - materiāli svētdienskolām un ģimenēm

31.03.2017

Lai Lieldienu notikumus uzzinātu, pārrunātu, piedzīvotu, izprastu.

Lieldienu sarunas bērniem ar vecākiem - jautājumi un ieteikumi sarunām vecākiem ar bērniem Pūpolsvētdienai, Lielajai Piektdienai un Lieldienām.

m&m Lieldienu stāsts - pievieno m&m maisiņam vai trauciņam sveiciena zīmīti un apsveic bērnus Lieldienās! Plastmasas glāzīte ar krāšņu auduma vāciņu un konfektēm tajā var kļūt par grabināminstrumentu Lieldienu dievkalpojumā, bērniem piedaloties priekpilnu dziesmu dziedāšanā.

Lieldienu maisiņš - stāstot Lieldienu stāstu, bērni Lieldienu dārgumu maisiņā saliek dažādus priekšmetus, kas atgādina Lieldienu stāstu.

Lieldienu ceļš - Lieldienu ceļa stacijas uzrunās ne vien bērnus, bet arī viņu vecākus. Iespējams, visu draudzi.
Astoņi pieturas punkti, kuros pārdomāt, pieskarties un piedzīvot Lieldienu notikumus. Lai saņemtu Bībeles tekstus un uzdevumu aprakstus, sazinieties ar LBDS Svētdienskolu apvienību

Ceļā uz Lieldienām - Gavēņa laiks ģimenē. 40 kartītes - katrai dienai pa ierosmei, kā lūgt, kā lasīt, kā kalpot, kā atteikties vai doties dabā. Iespēja visai ģimenei kopā praktizēt kādas no garīgajām disciplīnām un būt tur, kur visbiežāk bija Jēzus – Tēva radītajā dabā!

Krāsojamās lapas - Klusās nedēļas notikumi no Pūpolsvētdienas līdz Lieldienām, notikuma apraksts un Rakstu vietas, krāsojamās lapas.

Krāsojamās lapas - Jēzus upuri atceroties - Svētais Vakarēdiens, Lūgšanu nakts, Krusta ceļš, notikuma apraksts un Rakstu vietas, krāsojamās lapas.