FS Metta futbolisti aizvadījuši BPI DRAFTS nometni

18.07.2018

Jūlija sākumā vairāku dienu garumā BPI DRAFTS nometni aizvadījuši FS Metta futbolisti.

Laika posmā no 9. līdz 13.jūlijam Užavā, “Ganībās” vairāku grupu FS Metta futbolisti aizvadījuši BPI DRAFTS nometni, piecu dienu garumā rūdot raksturu, attīstot personību un saliedējoties komandas darbā. Nometnes laikā puiši mācījās uzņemties atbildību, riskēt un uzdrīkstēties vairāk – vadīt sevi un citus.

BPI Drafts nometnes sekmīgi notiek jau 9 gadus un ir guvušas lielu atsaucību gan Latvijā, gan ārpus tās. Nometnē tiek izmantots “Mācīšanās ar pieredzes palīdzību” princips, iegūstot zināšanas un tad tās pārbaudot, veicot dažādus praktiskus uzdevumus.

Nometnes laikā puiši izdzirdēja dažādu pieredzējušu vadītāju lekcijas, piedalījās fiziskos pārbaudījumos, strādāja komandā, domāja un meklēja savas dzīves aicinājumu un nostiprināja pārliecību par sevi.

FS Metta ir priecīga par sadarbību ar BPI DRAFTS. Mūs vieno kopīgas pamatvērtības – sports, ģimene un izglītība – un citas. Augstākā līmeņa futbolistiem ir ne tikai jābūt fiziski spēcīgiem, atlētiskiem, bet arī mentāli stabiliem, noturīgiem, ar prasmi pastāvēt par sevi, turēt doto vārdu, uzņemties atbildību, riskēt un uzdrīkstēties.

Vairāk par BPI Drafts lasīt ŠEIT.

Vairāk foto no nometnes meklē BPI Drafts Facebook lapā ŠEIT.

“Neliedzies labu darīt ikvienam, kam tas nepieciešams, jo tavai rokai Dievs piešķīris visu, lai to tā darītu!” /Salamans/

Manuprāt, nometne bija ļoti noderīga un vērtīga, lai iemācītos pārvarēt grūtības. Personīgi šī nometne likās ļoti noderīga, jo atrodoties grūtībās, kad ir pilnīgs bezspēks, un vēl ir jāvelk komanda uz priekšu, tu vari uzzināt, kuras ir tavas sliktākās īpašības, atrodoties diskomfortā. Vēl šajā nometnē tika vadītas vairākas lekcijas, par to, kā kļūt par vīrieti un kā izveidot savu raksturu, un pēc iespējas vairāk atteikties no sava ego. Nometnē nedaudz arī apskatījām reliģiskos jautājumus. Ja nākamgad būs laiks, tad noteikti braukšu uz nākamo līmeni!

Tomass Konstantinovs FS Metta futbolists

Liels paldies FS Metta par uzticešanos, par ticību idejai, aktualitātei, ka spēcīgiem sportistiem jābūt arī mentāli spēcīgiem un jāspēj uzņemties atbildību, un pastāvēt par sevi visas dzīves garumā. Protams, paldies arī vecākiem, kas uzticējās un ka varējām kopā ar puišiem pastrādāt. Augsta līmeņa sportistiem ir jāspēj mērķi aizvest līdz galam, un to palīdz sasniegt raksturs. Puiši viennozīmīgi parādīja raksturu, bija gatavi mācīties, klausījās, izteica savus komentārus. Mēs pret viņiem izturējāmies nevis kā pret maziem bērniem, bet kā pret jauniem vīriešiem - cienījām, respektējām, tajā pašā laikā dodot izaicinājumus, lai caur fiziskiem pārbaudījumiem viņi gūtu dzīves atziņas. Redzi mērķi - ej līdz galam, dzīvo katru dienu neko neizniekojot, kā arī vienmēr atdod labāko no sevis, kas tev ir dots. Ir jāsaprot, ka viens līdz galam netiksi, tev apkārt ir vajadzīga komanda, vecāki, skolotāji, treneri, mentori - autoritātes dzīvē. Droši varu teikt, ka puiši ir lieli malači un es redzēju viņos pārmaiņas jau šo pāris dienu laikā. Ar vairākiem puišiem turpināsim mentoringu, kā arī ceram nākamgad piedāvāt otrā līmeņa programmu, lai pārbaudītu un attīstītu sevi nākamajā līmenī!

Kaspars Šterns Bīskaps un BPI DRAFTS nometnes organizators

← Iet uz sarakstu