Sieviešu kalpošanas apvienība

Cerību planēta

Projekta ietvaros notiek:

1. Kopš 2008. gada diennakts nometnes nedēļas garumā bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm. Nometnē piedalās vidēji 50 bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām un viņu draugi, 17 māmiņas. 

Nometnē kalpo 53 brāļi un māsas ar dažādu dzīves pieredzi, tajā skaitā māsas no Sieviešu kalpošanas apvienības. Jaunieši- „Sargeņģeļi” no dažādām Latvijas draudzēm iesaistās dalībnieku aprūpē un pavada laiku kopā ar viņiem. Īpašo bērnu dzīves ir ļoti vientuļas, daudziem no viņiem kustību traucējumu dēļ ir grūti izkļūt no mājām, vēl grūtāk iekļauties apkārtējo bērnu aktivitātēs. 

Daudziem no viņiem vispār nav draugu. Nogurdinoši rehabilitācijas procesi un medicīniskas manipulācijas ir viņu dzīves veids. Tāpēc jauni draugi viņu dzīvēs ir liels prieks un ieguvums. 

Māmiņas ir sadraudzībā ar SKA sievietēm, pavada laiku kopā atbalsta grupā, dalās pieredzē un iepazīst Kristīgu dzīves veidu.

2. Ārpus nometnes kalpošana - nometnes izveidotās draudzības turpinās. Ir izveidojušās atbalsta grupas māmiņām un dienas centri bērniem Aizputē un Kandavā. Vairākās pilsētās „Sargeņģeļi” apciemo savus draugus mājās.


Aicinām PIEVIENOTIES šai kalpošanai:

  • Ar aizlūgšanām - par dalībniekiem un darbiniekiem
  • Ar ziedojumiem - SKA kontā ar īpašu norādi projektam „Cerību planēta”, dažādām precēm (mazlietoti apģērbi un citas rūpniecības vai pašdarinātas preces) labdarības tirdziņam. 

Kalpošanu bērniem ar īpašām vajadzībām nodrošina Biedrība "Palīdzības centrs "Spēkavots"", ar Sieviešu kalpošanas apvienības atbalstu. Paldies visiem ziedotājiem, kuri atbalsta šo kalpošanu.

Informāciju varat saņemt:

  • Par nometni - „Cerību planētas” vadītāja Elita Lapiņa pa telefonu 26377007 vai e-pastu elita.lapina@inbox.lv
  • Par Labo darbu dienu - organizatore Laura Lapiņa pa telefonu 26380772 vai e-pastu laura_lapina@inbox.lv

Vairāk informāciju par projektu un tā norisi varat uzzināt ŠEIT lejupielādējot prezentāciju.


 

Kontakti

Karīna LiepiņaSieviešu kalpošanas apvienības vadītāja+371 26106526Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011, Latvija